XI Torneig Social Primavera Club Escacs Barberà 2018

Iñaki Mendez campió del XI Torneig Social Primavera Club Escacs Barberà 2018

Clasificación Final
Rank SNo. Nombre EloInt Pts Res. BUC
1 2 Mendez Iñaki 1958 6 1 25
2 3 Pont Victor 1935 6 0 27½
3 1 Barris Ramon 1962 0 31
4 8 Lopez Mario 1712 0 26
5 9 Garcia Extremera Manuel 1707 4 0 29½
6 10 Alonso Olias 1700 4 0 24½
7 7 Mestres Lluis 1736 4 0 23½
8 4 Garrido Daniel 1841 4 0 22½
9 5 Dominguez Eduardo 1773 0 29
10 13 Soriano Santi 1636 0 28
11 18 Basso Cristian 1493 3 0 24½
12 16 Izquierdo Angel 1532 3 0 23
13 19 Garcia Valdeperas Josep 1757 3 0 19
14 11 Casals Josep 1682 0 22½
15 17 Rodriguez Jose 1500 0 21
16 12 Sauvalle Ricard 1646 2 0 24
17 15 Taborda Pedro 1600 2 0 23
18 6 Miranda Juan 1760 2 0 20½
19 14 Gabalda Joan 1602 1 0 27

Ronda 7   Ultima Ronda
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 2 Mendez Iñaki Mestres Lluis 7
2 3 Pont Victor 5 4 Garcia Extremera Manuel 9
3 1 Barris Ramon Soriano Santi 13
4 18 Basso Cristian 3 3 Garrido Daniel 4
5 11 Casals Josep 3 Alonso Olias 10
6 6 Miranda Juan 2 Dominguez Eduardo 5
7 12 Sauvalle Ricard 2 2 Garcia Valdeperas Josep 19
8 17 Rodriguez Jose 2 Taborda Pedro 15
9 16 Izquierdo Angel 2 1 Gabalda Joan 14
10 8 Lopez Mario 4 –  – 0

 

Ronda 6 
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 9 Garcia Extremera Manuel 4 Mendez Iñaki 2
2 10 Alonso Olias 3 4 Pont Victor 3
3 4 Garrido Daniel 3 Barris Ramon 1
4 5 Dominguez Eduardo 3 Lopez Mario 8
5 7 Mestres Lluis Casals Josep 11
6 19 Garcia Valdeperas Josep 2 Soriano Santi 13
7 18 Basso Cristian 2 2 Izquierdo Angel 16
8 15 Taborda Pedro Sauvalle Ricard 12
9 14 Gabalda Joan 1 ½ Rodriguez Jose 17
10 6 Miranda Juan –  – 0  

 

Ronda 5 
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 3 Pont Victor 4 Mendez Iñaki 2
2 8 Lopez Mario 3 3 Garcia Extremera Manuel 9
3 5 Dominguez Eduardo Barris Ramon 1
4 7 Mestres Lluis 2 Alonso Olias 10
5 16 Izquierdo Angel 2 2 Garrido Daniel 4
6 13 Soriano Santi 2 Basso Cristian 18
7 11 Casals Josep Taborda Pedro 15
8 14 Gabalda Joan 1 1 Garcia Valdeperas Josep 19
9 17 Rodriguez Jose 0 1 Miranda Juan 6
10 12 Sauvalle Ricard 1 –  – 0

 

Ronda 4  25 de maig de 2018
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 1 Barris Ramon 3 Pont Victor 3
2 2 Mendez Iñaki Dominguez Eduardo 5
3 18 Basso Cristian 2 2 Lopez Mario 8
4 10 Alonso Olias 2 2 Garcia Extremera Manuel 9
5 15 Taborda Pedro Mestres Lluis 7
6 4 Garrido Daniel 1 1 Gabalda Joan 14
7 13 Soriano Santi 1 1 Casals Josep 11
8 16 Izquierdo Angel 1 1 Sauvalle Ricard 12
9 19 Garcia Valdeperas Josep 0 0 Rodriguez Jose 17
6 Miranda Juan 0 –  – Descanso

 

Ronda 3

Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 1 Barris Ramon 2 2 Mendez Iñaki 2
2 3 Pont Victor 2 Taborda Pedro 15
3 5 Dominguez Eduardo 1 Garrido Daniel 4
4 8 Lopez Mario 1 1 Sauvalle Ricard 12
5 9 Garcia Extremera Manuel 1 1 Izquierdo Angel 16
6 14 Gabalda Joan 1 1 Alonso Olias 10
7 11 Casals Josep 1 1 Basso Cristian 18
8 7 Mestres Lluis ½ 0 Miranda Juan 6
9 17 Rodriguez Jose 0 0 Soriano Santi 13

Ronda 2

Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 8 Lopez Mario 1 1 Barris Ramon 1
2 2 Mendez Iñaki 1 1 Gabalda Joan 14
3 16 Izquierdo Angel 1 1 Pont Victor 3
4 18 Basso Cristian 1 ½ Dominguez Eduardo 5
5 4 Garrido Daniel ½ 0 Mestres Lluis 7
6 6 Miranda Juan 0 0 Sauvalle Ricard 12
7 13 Soriano Santi 0 0 Garcia Extremera Manuel 9
8 10 Alonso Olias 0 0 Rodriguez Jose 17
15 Taborda Pedro ½ – – Descanso
11 Casals Josep ½ – – 0

Ronda 1

Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 1 Barris Ramon 0 0 Alonso Olias 10
2 12 Sauvalle Ricard 0 0 Mendez Iñaki 2
3 3 Pont Victor 0 0 Soriano Santi 13
4 14 Gabalda Joan 0 0 Miranda Juan 6
5 7 Mestres Lluis 0 0 Izquierdo Angel 16
6 17 Rodriguez Jose 0 0 Lopez Mario 8
7 9 Garcia Extremera Manuel 0 0 Basso Cristian 18
Garrido Bye
Dominguez Bye
Casals Bye
Taborda Bye

Ranking inicial

SNo. Nombre Elo FCE
1 Barris Ramon 1962
2 Mendez Iñaki 1958
3 Pont Victor 1935
4 Garrido Daniel 1841
5 Dominguez Eduardo 1773
6 Miranda Juan 1760
7 Mestres Lluis 1736
8 Lopez Mario 1712
9 Garcia Extremera Manuel 1707
10 Alonso Olias 1700
11 Casals Josep 1682
12 Sauvalle Ricard 1646
13 Soriano Santi 1636
14 Gabalda Joan 1602
15 Taborda Pedro 1600
16 Izquierdo Angel 1532
17 Rodriguez Jose 1500
18 Basso Cristian 1493