X Torneig social – tardor 2017 – Resultats

J.M. Ramos campió X Tornegis Social Club Escacs Barberà!
Clasificación Final
Rank SNo. Nombre Elo FCE Pts Part BUC T BUC
1 9 Ramos Juan Manuel 1767 6 0 38 28
2 1 Ramos Miguel 1988 0 42½ 32
3 6 Riu Jordi 1887 0 37 28½
4 19 Alonso Olias 1400 0 36 27
5 7 Garrido Daniel 1873 0 34 26½
6 10 Mestres Lluis 1736 5 0 30½ 23
7 5 Pont Victor 1935 0 37½ 29½
8 2 Barris Ramon 1962 0 35½ 29
9 8 Dominguez Eduardo 1773 0 33 24½
10 4 Mendez Iñaki 1946 4 3 37 27
11 3 Gutierrez Jose Fco 1956 4 0 33 25
12 12 Garcia Extremera Manuel 1676 4 0 28 22½
13 18 Basso Cristian 1493 4 0 28 21½
14 17 Izquierdo Angel 1532 0 26½ 20½
15 16 Gabalda Joan 1592 3 1 26½ 20½
16 15 Soriano Santi 1636 3 0 26½ 20½
17 14 Sauvalle Ricard 1646 0 30½ 24½
18 13 Castillo Miguel 1671 2 0 29½ 21½
19 11 Casals Josep 1682 1 0 24½ 19
Ronda 8. Riu VS Olias
Ronda 8. Basso VS Castillo
Ronda 8  Divendres 15 a les 19:00h        Última ronda
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 9 Ramos Juan Manuel 1/2 – 1/2 5 Ramos Miguel 1
2 19 Alonso Olias 1 – 0 Riu Jordi 6
3 7 Garrido Daniel 1 – 0 Pont Victor 5
4 10 Mestres Lluis 4 1 – 0 4 Mendez Iñaki 4
5 2 Barris Ramon 4 1/2 – 1/2 Gutierrez Jose Fco 3
6 16 Gabalda Joan 3 0 – 1 Dominguez Eduardo 8
7 18 Basso Cristian 3 1 – 0 2 Castillo Miguel 13
8 11 Casals Josep 1 0 – 1 3 Garcia Extremera Manuel 12
9 14 Sauvalle Ricard 0 – 1 Izquierdo Angel 17
15 Soriano Santi 2 –  – bye 1/2
Riu – Pont (Ronda 7)
Ronda 7 Divendres dia 1 a les 19:00h
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 5 Pont Victor 4 1/2 – 1/2 5 Riu Jordi 6
2 1 Ramos Miguel 4 1 – 0 4 Barris Ramon 2
3 3 Gutierrez Jose Fco 0 – 1 Alonso Olias 19
4 8 Dominguez Eduardo 0 – 1 Garrido Daniel 7
5 4 Mendez Iñaki 3 1 – 0 3 Basso Cristian 18
6 10 Mestres Lluis 3 1 – 0 Sauvalle Ricard 14
7 12 Garcia Extremera Manuel 2 1 – 0 2 Soriano Santi 15
8 17 Izquierdo Angel 2 1/2 – 1/2 Castillo Miguel 13
9 11 Casals Josep 1 0 – 1 2 Gabalda Joan 16
10 9 Ramos Juan Manuel 5 –  – 0 bye 1/2

 

Ronda 6  
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 6 Riu Jordi 4 1 – 0 4 Ramos Miguel 1
2 9 Ramos Juan Manuel 4 1 – 0 Gutierrez Jose Fco 3
3 2 Barris Ramon 3 1 – 0 Dominguez Eduardo 8
4 5 Pont Victor 3 1 – 0 3 Mendez Iñaki 4
5 7 Garrido Daniel 1 – 0 Sauvalle Ricard 14
6 19 Alonso Olias  1 – 0 2 Garcia Extremera Manuel 12
7 15 Soriano Santi 2 0 – 1 2 Mestres Lluis 10
8 17 Izquierdo Angel 2 0 – 1 2 Basso Cristian 18
9 13 Castillo Miguel 0 – 1 1 Gabalda Joan 16
11 Casals Josep 0 –  – bye 1/2
Riu . J.M.Ramos (Ronda 5)
Ronda 5  Divendres 17 a les 19:00h
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 6 Riu Jordi 3 1-0 4 Ramos Juan Manuel 9
2 4 Mendez Iñaki 3 0-1 Dominguez Eduardo 8
3 14 Sauvalle Ricard 0-1 Gutierrez Jose Fco 3
4 10 Mestres Lluis 2  0-1 2 Barris Ramon 2
5 12 Garcia Extremera Manuel 2 0-1 2 Pont Victor 5
6 19 Alonso Olias 2 1/2-1/2 2 Garrido Daniel 7
7 13 Castillo Miguel 0-1 1 Soriano Santi 15
8 16 Gabalda Joan 1 0-1 1 Izquierdo Angel 17
9 18 Basso Cristian 1 1-0 0 Casals Josep 11
10 1 Ramos Miguel –  – 0 bye 1/2  
Ronda 4
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 5 Pont Victor 2 0-1 3 Ramos Juan Manuel 9
2 2 Barris Ramon 2 0-1 2 Mendez Iñaki 4
3 7 Garrido Daniel 2  0-1 2 Riu Jordi 6
4 10 Mestres Lluis 2 x0-1 Sauvalle Ricard 14
5 3 Gutierrez Jose Fco 1-0 1 Gabalda Joan 16
6 12 Garcia Extremera Manuel 1 1-0 1 Basso Cristian 18
7 17 Izquierdo Angel 1 0-1 1 Alonso Olias 19
8 15 Soriano Santi 0 1-0 0 Casals Josep 11
9 1 Ramos Miguel 3 –  – 0 bye 1/2
10 8 Dominguez Eduardo 2 –  – 0 bye 1/2
11 13 Castillo Miguel 1 –  – 0 bye 1/2

 

Ronda 3
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 1 Ramos Miguel 2 2 Pont Victor 5
2 9 Ramos Juan Manuel 2 2 Barris Ramon 2
3 4 Mendez Iñaki 1 Gutierrez Jose Fco 3
4 6 Riu Jordi 1 1 Izquierdo Angel 17
5 18 Basso Cristian 1 1 Garrido Daniel 7
6 8 Dominguez Eduardo 1 1 Garcia Extremera Manuel 12
7 19 Alonso Olias 1 1 Mestres Lluis 10
8 11 Casals Josep 0 ½ Sauvalle Ricard 14
9 16 Gabalda Joan 0 0 Soriano Santi 15
10 13 Castillo Miguel ½ –  – 0

 

X Torneig social tardor: Ranking inicial