Calendari LLiga Catalana 2018 – Club Escacs Barberà

Webs d’interès: Calendari oficial Lliga Catalana 2018  y Jugadors Club Escacs Barberà

Nacional – Divisió Honor – Final Grup A
Veure classificació EQUIPS RESULTATS
Ronda: 8 – 10-03-2018 FIGUERES BARBERA  ½- 9½
Ronda: 9 – 17-03-2018 BARBERA TRES PEONS  6 – 4
Ronda: 10 – 07-04-2018 ESCOLA ESCACS BCN BARBERA  6 – 4
Ronda: 11 – 14-04-2018 BARBERA COLON SABADELL CHESSY
Nacional – Divisió Honor – Grup II
Veure classificació EQUIPS RESULTATS
Ronda: 1 – 20-01-2018 CERDANYOLA VALLES BARBERA  4-6
Ronda: 2 – 27-01-2018 BARBERA MOLLET  7-3
Ronda: 3 – 03-02-2018 GERUNDA BARBERA  ½- 9½
Ronda: 4 – 10-02-2018 SANT JOSEP BARBERA  5½ – 4½
Ronda: 5 – 17-02-2018 BARBERA SANT ANDREU  6½ – 3½
Ronda: 6 – 24-02-2018 CATALUNYA BARBERA  4-6
Ronda: 7 – 03-03-2018 BARBERA SANT CUGAT  5½ – 4½
Nacional – Segona Divisió – Grup III
Veure classificació EQUIPS RESULTATS
Ronda: 1 – 21-01-2018 SANT JOSEP B BARBERA B  4-6
Ronda: 2 – 28-01-2018 BARBERA B CORNELLA  2-8
Ronda: 3 – 04-02-2018 GRAN PENYA BARBERA B  7½ – 2½
Ronda: 4 – 11-02-2018 SANT BOI B BARBERA B  6 – 4
Ronda: 5 – 18-02-2018 BARBERA B IDEAL CLAVE  4 – 6
Ronda: 6 – 25-02-2018 SANT ADRIA BARBERA B 6½ – 3½
Ronda: 7 – 04-03-2018 BARBERA B JAKE  3½ – 6½
Ronda: 8 – 11-03-2018 TRES PEONS B BARBERA B  5½ – 4½
Ronda: 9 – 18-03-2018 BARBERA B RUBINENCA  5½ – 4½

 

Barcelona – Primera Provincial – Grup V
Veure classificació EQUIPS RESULTATS
Ronda: 1 – 21-01-2018 CASTELLAR BARBERA C  7-1
Ronda: 2 – 28-01-2018 BARBERA C COLON SABADELL CHESSY D 4½ – 3½
Ronda: 3 – 04-02-2018 VALLROMANES BARBERA C  4½ – 3½
Ronda: 4 – 11-02-2018 PENYA MOLLET B BARBERA C  5 – 3
Ronda: 5 – 18-02-2018 BARBERA C CASTELLBISBAL  1½ – 6½
Ronda: 6 – 25-02-2018 CERDANYOLA VALLES C BARBERA C  3 – 5
Ronda: 7 – 04-03-2018 BARBERA C PENYA MOLLET  0 – 8
Ronda: 8 – 11-03-2018 BARAD BARBERA C  2½ – 5½
Ronda: 9 – 18-03-2018 BARBERA C RUBINENCA B  4 – 4
Barcelona – Tercera Provincial – Grup VIII
Veure classificació EQUIPS RESULTATS
Ronda: 1 – 21-01-2018 TERRASSA E BARBERA D  2-2
Ronda: 2 – 28-01-2018 BARBERA D RIPOLLET B  0-4
Ronda: 3 – 04-02-2018 VALLROMANES B BARBERA D  3-1
Ronda: 4 – 11-02-2018 CALDES DE MONTBUI C BARBERA D  1½ – 2½
Ronda: 5 – 18-02-2018 BARBERA D GRANOLLERS CANOVELLES D  2½ – 1½
Ronda: 6 – 25-02-2018 CASTELLAR D BARBERA D  2 – 2
Ronda: 7 – 04-03-2018 BARBERA D VALL DE TENES C  1 – 3
Ronda: 8 – 11-03-2018 SANT CUGAT D BARBERA D  3 – 1
Ronda: 9 – 18-03-2018 BARBERA D RUBINENCA C  2 – 2

 

Barcelona – Tercera Provincial – Grup IV
Veure classificació EQUIPS RESULTATS
Ronda: 1 – 21-01-2018 SANT MARTI E BARBERA E  2-2
Ronda: 2 – 28-01-2018 BARBERA E PARETANA C  0-4
Ronda: 3 – 04-02-2018 LLINARS D BARBERA E  3-1
Ronda: 4 – 11-02-2018 CONGRES G BARBERA E  3½ -½
Ronda: 5 – 18-02-2018 BARBERA E BARCELONA D  2 – 2
Ronda: 6 – 25-02-2018 PEONA I PEO H BARBERA E  2 – 2
Ronda: 7 – 04-03-2018 BARBERA E VALL DE TENES D 2 – 2
Ronda: 8 – 11-03-2018 BARAD D BARBERA E  1 – 3
Ronda: 9 – 18-03-2018 BARBERA E MOIA MOIANES C  ½- 3½